Jak zachować swoje zdjęcia z Instagramu i usunąć konto?

Jak zachować swoje zdjęcia z Instagramu i usunąć konto?

fot. TheUnlockr
fot. TheUnlockr
Krystian Bezdzietny
10.04.2012 16:04, aktualizacja: 10.04.2012 18:04

Jeżeli uważnie śledzicie, co dzieje się na rynku technologicznym, to pewnie już wiecie, że Instagram został kupiony przez Facebooka za miliard dolarów. Jak przewidują analitycy, jednym z rezultatów tej transakcji może być przeniesienie bazy zdjęć Instagramu do Facebooka, a to naruszyłoby prywatność niejednego z nas. Jak więc szybko usunąć konto w Instagramie, zachowując swoje dane?

Oczywiście nie ma pewności, że Facebook będzie szastał udostępnionymi w serwisie Instagram zdjęciami na lewo i prawo, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Jeżeli więc nie chcesz, aby zdjęcia udostępnione z Twojego telefonu w Instagramie były przekazywane dalej, pobierz z tego serwisu wszystkie swoje grafiki, a następnie usuń konto w Instagramie. Jak to szybko zrobić?

Ekspresowemu zachowywaniu zdjęć z Instagramu służy narzędzie Instaport, dostępne tutaj. Dzięki niemu szybko zrobisz kopię swoich zdjęć i będziesz mógł ją pobrać w skompresowanym archiwum na dysk komputera.

Instaport umożliwia też kompletny eksport zdjęć z Instagramu do serwisu Flickr. Narzędzie jest bezpłatne, a do jego poprawnego użycia konieczne jest zalogowanie się za pomocą danych logowania do Instagramu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)