Jak zachować swoje zdjęcia z Instagramu i usunąć konto?

Jak zachować swoje zdjęcia z Instagramu i usunąć konto?
10.04.2012 16:04
fot. TheUnlockr
fot. TheUnlockr
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Jeżeli uważnie śledzicie, co dzieje się na rynku technologicznym, to pewnie już wiecie, że Instagram został kupiony przez Facebooka za miliard dolarów. Jak przewidują analitycy, jednym z rezultatów tej transakcji może być przeniesienie bazy zdjęć Instagramu do Facebooka, a to naruszyłoby prywatność niejednego z nas. Jak więc szybko usunąć konto w Instagramie, zachowując swoje dane?

Oczywiście nie ma pewności, że Facebook będzie szastał udostępnionymi w serwisie Instagram zdjęciami na lewo i prawo, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Jeżeli więc nie chcesz, aby zdjęcia udostępnione z Twojego telefonu w Instagramie były przekazywane dalej, pobierz z tego serwisu wszystkie swoje grafiki, a następnie usuń konto w Instagramie. Jak to szybko zrobić?

Ekspresowemu zachowywaniu zdjęć z Instagramu służy narzędzie Instaport, dostępne tutaj. Dzięki niemu szybko zrobisz kopię swoich zdjęć i będziesz mógł ją pobrać w skompresowanym archiwum na dysk komputera.

Instaport umożliwia też kompletny eksport zdjęć z Instagramu do serwisu Flickr. Narzędzie jest bezpłatne, a do jego poprawnego użycia konieczne jest zalogowanie się za pomocą danych logowania do Instagramu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)