Jaka komórka jest najlepsza dla głupiej kobiety? [wideo]

Jaka komórka jest najlepsza dla głupiej kobiety? [wideo]
Paweł Żmuda

28.09.2010 11:20, aktual.: 28.09.2010 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jaka jest stereotypowa blondynka, wie chyba każdy z nas. Jak poradzi sobie ona z obsługą iPhone'a 4, Sony Ericsson Xperii X10 i Samsunga Galaxy S? Popatrzmy.

Do pełnego zrozumienia poniższego klipu wideo wymagana jest znajomość angielskiego. Nawet jeśli nie radzicie sobie zbyt dobrze z językiem Shakespeare'a, warto chociaż na chwilę rzucić okiem na miłe panie ze smartfonami w rękach:

Po obejrzeniu klipu wideo wszystko staje się jasne. Całość nie przedstawia na szczęście prawdziwych kobiet zgarniętych z jakiegoś ogłoszenia, a wynajęte aktorki, których zadaniem jest promocja rozmaitych funkcji modelu Xperia X10. Trzeba przyznać, że specjaliści od marketingu zatrudnieni przez firmę Sony Ericsson stanęli na wysokości zadania. Marketing wirusowy w dzisiejszych czasach to najlepsze narzędzie promocji. Nawet, jeśli klip jest mocno kontrowersyjny.

Na oficjalnym profilu firmy na YouTube można znaleźć jeszcze kilka ciekawych reklamówek. Ciekawe, czy podobne spoty przeszłyby w naszym kraju. Może ktoś wreszcie spróbuje? :)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)