Jaki jest męski świat MALEMEN-a na iPadzie?

Jaki jest męski świat MALEMEN-a na iPadzie?
Krzysztof Basel

16.12.2010 16:49, aktual.: 16.12.2010 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do polskich magazynów wydawanych na iPada dołączył nowy tytuł. Od dziś w App Store dostępny jest za darmo pierwszy numer MALEMEN-a.

MALEMEN to lifestyle'owy magazyn dla mężczyzn, którego redaktorem naczelnym jest Olivier Janiak. Mutimedialny MALEMEN na iPada został stworzony przez firmę Macoscope poprzez iPublisher - pierwszy polski system do publikacji prasy na iPadzie. Do tej pory na rynku w podobny sposób ukazały się takie tytuły, jak Productive!, 5klatek czy Proseed.

Adam Hościło, Dyrektor ds Rozwoju Biznesu w Macoscope:

Przy tym tytule naszym głównym celem było zachowanie najlepszych cech papierowego wydania i jedynie wzbogacenie treści o multimedialny, nowoczesny wymiar.

Wydawcy liczą, że uda im się poszerzyć grono odbiorców MALEMENa także o czytelników mieszkających poza granicami Polski, którzy do tej pory mieli ograniczone możliwości dostępu do polskiego magazynu.

Pierwszy numer MALEMEN-a na iPada jest darmowy, co dodatkowo zachęci wielu czytelników. Ciekawe, ile wydawnictwo będzie kosztować w przyszłości. Proces przygotowania MALEMEN-a - od rozpoczęcia pracy nad koncepcją po zgłoszenie do App Store - zajął niecały miesiąc.

Andrzej Miękus, wydawca magazynu:

MALEMEN to magazyn nowoczesnego mężczyzny, ciekawego świata, który nadąża za trendami. Decyzja o wejściu na iPada była więc naturalna. W pracy nad publikacjami na to nowe medium stawialiśmy dopiero pierwsze kroki, potrzebowaliśmy dostępnego na miejscu, elastycznego i zaufanego partnera, który miałby wiedzę merytoryczną i techniczną, by przejść z nami przez wszystkie etapy wydawnicze - od opracowania koncepcji poprzez skład, grafikę po integrację z App Store - stąd wybór Macoscope i systemu iPublisher. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu naszych wspólnych prac.

W galerii znajdziecie kilka screenów z aplikacji. Warto ją przetestować. My nie mieliśmy jeszcze na to czasu, ale chętnie sięgniemy to pierwszy numer w wolnej chwili. Możecie go pobrać stąd.[block position="inside"]1484[/block]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)