Jaki powinien być Twój wymarzony smartfon? - konkurs Komórkomanii i RTV EURO AGD

Jaki powinien być Twój wymarzony smartfon? - konkurs Komórkomanii i RTV EURO AGD

Konkurs Komórkomanii i RT EURO AGD
Konkurs Komórkomanii i RT EURO AGD
Komórkomania.pl
14.12.2012 22:30, aktualizacja: 14.12.2012 23:30

Na rynku jest wiele topowych, zachwycających specyfikacją i możliwościami smartfonów. Niestety, nawet najlepsze urządzenia nie są pozbawione (przynajmniej drobnych) wad i braków. Co gdybyście mogli to zmienić?

Któż nie chciałby, aby Galaxy S III został zamknięty w obudowie z lekkiego i wytrzymałego anodowanego aluminium lub poliwęglanowym unibody na wzór tego z Lumii, a jego ekran nie wykorzystywał matrycy PenTile? Czy nie fajnie byłoby mieć androidową Lumię 920 z transmiterem FM, jak w starszych Nokiach z Symbianem i portem MHL, który umożliwiałby szybkie podłączenie jej do telewizora. A może Waszym ideałem byłby wodoodporny iPhone z 5-calowym ekranem Retina i aparatem z optyczną stabilizacją obrazu?

W naszym nowym konkursie wspólnie ze sklepem RTV EURO AGD chcemy dać Wam możliwość podzielenia się opinią o swoim wymarzonym smartfonie, a przy okazji wygrania zimowych zestawów gadżetów Nokii.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzach pod tym wpisem opisać swojego wymarzonego smartfona. Jego charakterystyka może mieć do 1500 znaków i to Wy decydujecie sami na co będziecie zwracać największą uwagę. W tworzeniu koncepcji idealnego smartfona należy korzystać jednak z dostępnych na rynku lub już zaprezentowanych technologii, które mają szansę pojawi się w ciągu najbliższych lat w segmencie mobilnych. Telefon z wbudowanym mieczem świetlnym, opiekaczem i frytkownicą brzmi kusząco, ale nie o to chodzi...

Możecie za to dowolnie przebierać wśród różnych rodzajów ekranów (IPS LCD, giętkich paneli AMOLED, a nawet E Inków), procesorów (Snapdragon S4, Cortex-A15, a może Intel Atom Medfield), modułów łączności (w tym Wireless Display i Screen Mirroring Qualcomma) czy dodatków, jak ładowanie indukcyjne, wbudowany projektor, bądź dołączone do zestawu okulary na wzór Google Glass. Nie bez znaczenia jest również jakość wykonania i wygląd urządzenia, których opis z pewnością zostanie bardziej doceniony niż wypisywanie listy modułów łączności. W końcu każdy chciałby mieć ciekawie wyglądającego i praktycznego smartfona z anodowanego aluminium, Kevlaru, a może nawet włókna węglowego (Carbon). Do komentarzy możecie dołączyć nawet proste szkice i projekty, ale pamiętajcie, że najważniejszy jest pomysł.

Konkurs będzie trwać od dzisiaj do przyszłego piątku, 21 grudnia do godziny 23.59. Każdy użytkownik może przygotować do trzech opisów. Wśród wszystkich zgłoszeń jury, w skład którego wejdzie redakcja Komórkomanii, wybierze 10 najciekawszych i najbardziej kreatywnych konceptów/opisów. Lista zwycięzców zostanie ujawniona w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu można znaleźć na tej stronie.

Nagrody:

Nagrodami w naszym konkursie jest 10 zestawów zimowych akcesoriów firmy Nokia. W skład każdego z wchodzi plecak, kubek ceramiczny i kubek termiczny.

Zestaw akcesoriów Nokia
Zestaw akcesoriów Nokia

Dodając komentarz pamiętajcie o podaniu swojego adresu email, pod którym będziemy kontaktować się ze zwycięzcami.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)