Jakie będzie MIUI w przyszłości? Oto plany Xiaomi

MIUI 11 to najnowsza wersja oprogramowania Xiaomi
MIUI 11 to najnowsza wersja oprogramowania Xiaomi
Patryk Korzeniecki

20.11.2019 15:03, aktual.: 20.11.2019 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MIUI jest dynamicznie rozwijającym się systemem i w najbliższych latach sporo się zmieni. Xiaomi ujawniło swoje plany na najbliższe lata.

MIUI jest nakładką, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Xiaomi cały czas nad nią pracuje, publikując regularne aktualizacje i nowe wersje systemu, np. MIUI 11.

Na niedawnej konferencji deweloperskiej Qiao Zhongliang, zastępca dyrektora generalnego Xiaomi, zdradził plany firmy dotyczące ich autorskiego systemu na najbliższe 2-3 lata.

MIUI będzie kładło nacisk na sztuczną inteligencję i internet rzeczy

Qiao Zhongliang zapowiedział, że MIUI użyje AI do łączenia ze sobą telefonów i platform IoT. Firma planuje zbudować inteligentny system z uwzględnieniem potrzeb użytkowników i nastawionym na bezpieczeństwo.

Obraz

Serwis ithome.com informuje, że Xiaomi liczy na zostanie liderem w branży i na stworzenie czegoś, co zachwyci jego klientów.

Xiaomi w przyszłości pragnie też współpracować z deweloperami przy pracy nad stworzeniem internetu nowej generacji.

MIUI na obecną chwilę oferuje takie narzędzia jak: inteligentne biuro (MI Work), usługi sportowe i zdrowotne (MI Health), asystent podróży (MI Go), inteligentny dom (MI Home) czy usługi dotyczące grania (MI Game) itp.

MIUI w przyszłości będzie skupione na wykorzystaniu AI i internetu rzeczy. To dobry kurs - obie dziedziny intensywnie się rozwijają i inwestowanie w nie to bardzo dobry krok.

Plany Xiaomi nie dziwią, bo już teraz MIUI wykracza poza smartfony. Niedawno wariacja tego systemu zadebiutowała na smartwatchach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także