Magiczne właściwości iPada, czyli tablet Apple'a w rękach zdolnego iluzjonisty

Magiczne właściwości iPada, czyli tablet Apple'a w rękach zdolnego iluzjonisty

Magiczne właściwości iPada, czyli tablet Apple'a w rękach zdolnego iluzjonisty
Konrad Błaszak
21.02.2015 14:10, aktualizacja: 21.02.2015 15:10

Wielu użytkowników produktów Apple uznawanych jest za prawdziwych fanatyków lub wyznawców swojej ulubionej firmy. Według nich te produkty są najlepsze i wyjątkowe, ale czy wiedzieli, że są także magiczne?

Zapewne kojarzycie program Ellen Show, w którym tytułowa Ellen nie tylko spotyka się z gwiazdami, ale również zaprasza mniej znane osoby, które potrafią przyciągnąć czymś uwagę. Jednym z nich jest niemiecki magik Simon Pierro, który pokazał jakie magiczne możliwości ma iPad:

The Amazing iPad Magician

Wczoraj przeglądając Facebooka trafiłem na ten film i zobaczyłem, że trwa ponad 4 minuty. Przeważnie odpuszczam sobie takie oglądanie takich rzeczy, ponieważ nie mam na nie czasu i tylko czasem wracam do nich wieczorem. Jednak w tym przypadku włączyłem film i jak zahipnotyzowany wpatrywałem się w ekran nie myśląc nawet o jego wyłączeniu.

Możemy na nim zobaczyć jak Simon wyciąga obrazy z iPada, pokazuje je na zdjęciach, a zaraz potem znów umieszcza je w tablecie. Poza tym pokazał, jak dzięki aplikacji FaceTime łączy się on ze znajomym i wypija jego sok, a potem oblewa go mlekiem. Zrobienie sobie selfie z publicznością i natychmiastowe wydrukowanie tego zdjęcia również nie okazało się dla niego problemem. Nie wiem jak na Was, ale na mnie te sztuczki zrobiły duże wrażenie.

Źródło: tablet-news.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)