Jane's Zoo [giveaway]

Strona głównaJane's Zoo [giveaway]
18.03.2011 07:05
Jane's Zoo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Wczorajszy wpis o milionie pobrań gry Tap Jurassic dowodzi, że klasyczne produkcje z kategorii „time management” łatwo zdobywają serca graczy. Mamy kilka kodów na grę Jane's Zoo, która pochłonie Was na długie godziny.

W produkcji G5 Entertainment gracz wciela się w postać tytułowej Jane, której zadaniem jest ratowanie ginących gatunków zwierząt. Odwiedzając kilka kontynentów, gracz musi pokonać 39 plansz. Przycinanie pazurków królowi zwierząt, naprawianie wybiegu dla pingwinów czy sprzątanie odchodów po różnych zwierzakach to chleb powszedni. Zabawa w prowadzenie własnego Zoo kosztuje niecałe trzy dolary. Jeżeli lubicie tego typu gry, to śmiało możecie sięgnąć po ten tytuł.

GIVEAWAY

Producent Jane's Zoo, firma G5 Entertainment, ufundowała dla Was cztery promo kody na swoją najnowszą grę. Tym razem zmieniamy nieco zasady. Napiszcie nam w komentarzu pod wpisem, który zwierzak wzbudza Was najcieplejsze uczucia i dlaczego. Cztery opisy, które zrobią na nas największe wrażenie, nagrodzimy po jednym kodzie!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Konkurs kończy się w niedzielę (20 marca) o godzinie 18:00.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
iLambo [giveaway]
iLambo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)