Jednodniowa promocja na Flashout 2!

Jednodniowa promocja na Flashout 2!
16.05.2014 08:36
Jednodniowa promocja na Flashout 2!
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Flashout 2 przez wielu branżowych ekspertów został nazwany Polskim Wipeoutem, co należy uznać za komplement pod adresem katowickiego studia Jujubee. Określenie to doskonale opisuje poziom adrenaliny jaki tytuł ten dostarcza graczom. Dzisiaj możecie przekonać się o tym sami, pobierając grę za darmo z App Store!

Flashout 2 zawiera sporo zmian w stosunku do poprzedniej odsłony. Oprócz znacznie poprawionej oprawy graficznej, która prezentuje się naprawdę świetnie, gra oferuje także rozbudowany tryb kariery, nowe tryby rozgrywki, obsługę kontrolerów gier i między innymi cross-platformowe potyczki w sieci. Co istotne, tytuł jest lokalizowany na 11 języków, w tym oczywiście polski.

412080051774030758

Polska produkcja to naprawdę bardzo rozbudowana i dopieszczona gra. Nieco więcej na jej temat możecie dowiedzieć się czytając moją niedawną recenzję tego tytułu. Dzisiaj natomiast chciałbym zachęcić Was do pobrania gry za darmo ze sklepu Apple’a. Jak udało mi się bowiem ustalić, Flashouta 2 będzie można pobrać bez opłat tylko przez jeden dzień.

Warto dodać, że użytkownicy starszych zabawek Apple'a nie zagrają w najnowszą produkcję studia Jujubee.Gra nie wspiera iPhone'a 4 ani iPoda touch czwartej generacji, co jest spowodowane zaawansowaną oprawą graficzną. Wszystkich pozostałych zachęcam jednak do spróbowania swoich sił w futurystycznych wyścigach i jednocześnie przepraszam tych, do których informacja ta nie dotarła na czas.

FLASHOUT 2 - anti-gravity racing game by Jujubee, coming to iOS, Android, WP, Mac, PC!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)