Jelly Bean dla smartfonów HTC

Jelly Bean dla smartfonów HTC

HTC One S doczeka się brata? | fot. theverge.com
HTC One S doczeka się brata? | fot. theverge.com
Adam Bialic
20.07.2012 11:30, aktualizacja: 20.07.2012 13:30

Australijski operator Telstra udostępnił na swojej stronie informację o podjęciu przez HTC prac nad aktualizacją dwóch nowych modeli do Androida 4.1.

Telstra na własnej witrynie udostępnia informację o update'ach sprzedawanego przez siebie sprzętu. Do tej tabelki trafiły dziś HTC One XL (międzynarodowa wersja LTE One X) i One S. Co prawda wpisy mówią o jedynie o rozpoczęciu prac nad nowym oprogramowaniem, ale jest to pierwsza potwierdzona wiadomość na temat Androida Jelly Bean dla smartfonów HTC.

Aktualizacje dla One XL i S wg Telstra
Aktualizacje dla One XL i S wg Telstra

Dodatkowo - jak poinformował serwis Engadget - rzecznik prasowy HTC zaznaczył, że update będzie przygotowany dla modeli One X, One XL oraz One S, czyli nowych topowych smartfonów. Ma on się pojawić w ciągu najbliższych miesięcy. Co ze starszymi modelami?

Tego nie wiadomo, ale HTC ma długą tradycję ogłaszania aktualizacji, a następnie dementowania własnych słów. Tym razem jednak nikt nie wydaje żadnych oświadczeń o komórkach z 2011 roku. Ciekaw jestem, czy jeśli na przykład Sensation nie dostanie 4.1, to powtórzy się masa petycji i ogólnego oburzenia, jak w przypadku aktualizacji Desire do Androdia 2.3.

Mateusz już zapytał polski oddział HTC o plany związane z Androidem Jelly Bean i wkrótce będziemy mieli dla Was informacje z pierwszej ręki, czy inne modele również mogą liczyć na update.

Źródło: The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)