Jelly Defense doceniony przez Apple'a. Świąteczny update już w App Store!

Jelly Defense doceniony przez Apple'a. Świąteczny update już w App Store!

Jelly Defense doceniony przez Apple'a. Świąteczny update już w App Store!
Zbyszek Kowal
13.12.2011 14:52, aktualizacja: 13.12.2011 15:52

Bardzo ciekawe informacje dotarły do nas z Infinite Dreams. Jak się okazuje, ich najnowszy hit, Jelly Defense, był nominowany do nagrody roku na Maca. Z tej okazji popularny tower defense otrzymał potężną aktualizację.

Kto sprawdzał już wyniki Rewind 2011, ten wie, że grą roku na Mac OS-a wybrano Civilization V, drugie miejsce w tym zajęła inna polska gra, Anomaly Warzone Earth. Apple podał również listę 20 innych gier, które według cenzorów firmy z Cupertino były najlepsze w mijającym roku. Wśród nich jest Jelly Defense. Gratulujemy!

Zgodnie z informacją prasową, aby uczcić ten sukces, postanowiono opublikować specjalny świąteczny update dla wszystkich wersji Jelly Defense. Aktualizacja wprowadziła do gry nowe świąteczne levele oraz tryb endless, który wydłuża zabawę o kolejne godziny.

Poprawiono również poziom trudności oraz stabilność aplikacji, nie zapominając oczywiście o nowych kawałkach muzycznych, które fani żelków uwielbiają. Jelly Defense można pobrać z App Store (cena 2,39 euro) lub Mac App Store (3,99 euro).

Źródło: Infinite Dreams

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)