Jesienne grillowanie smartfonów [wideo]

Strona głównaJesienne grillowanie smartfonów [wideo]
15.11.2010 06:16
Komorki Grill
Komorki Grill
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Lato minęło tak samo szybko, jak się pojawiło. Razem z nim odeszło słoneczko i smak grillowanej kiełbasy. Podczas jesieni grilluje się za to... smartfony. Jesteście ciekawi, który sprzęt - Phone 4, Android G2, HTC Surround - usmażył się najszybciej?

Zazwyczaj porównania opierają się na testowaniu systemów operacyjnych, jakości komponentów, z jakich wykonany jest telefon lub po prostu szybkości działania. Tutaj mamy zupełnie inne podejście. Firma EZGrill postanowiła sprawdzić, który z telefonów usmaży się najszybciej. Wynik tego testu możecie zobaczyć poniżej:

Pierwszy poddał się Android, drugi w kolejności był iPhone 4 – komunikat o wysokiej temperaturze rozłożył mnie na łopatki. Najdłużej opierał się telefon HTC. Czy z tak dziwnego testu można wyciągnąć jakiś wniosek?

Absolutnie nie! Nie próbujcie przeprowadzać podobnych testów w domu. Jak już coś smażyć, to niech to będzie naprawdę smaczne jedzenie, a nie kawałek elektroniki. Największym wygranym jest z pewnością sam grill, który pokazał swoją siłę w starciu z nowoczesną technologią.

Źródło: cultofmac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)