Jest Cut the Rope na Androida!

Jest Cut the Rope na Androida!
25.06.2011 08:56
Jest Cut the Rope na Androida!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Jeżeli czekaliście na Cut the Rope w Android Markecie to mamy dla Was dwie wiadomości. Tak, gra jest już dostępna dla telefonów z Androidem na pokładzie. Nie, nie można jej pobrać ze sklepu Google’a. Gdzie zatem można znaleźć dzieło Zepto Lab?

Cuth the Rope to kolejny wielki hit, który trafia na Androida po wielkim sukcesie w App Store. Zadaniem gracza jest karmienie zielonego stworka (połączenie pokemona z żabą) cukierkami. Cała trudność polega jednak na tym, że cukierek zawieszony jest na sznureczku, a nasz milusiński siedzi zazwyczaj na drugim końcu planszy. Przetransportowanie cukierka do mordki stworka to duży wysiłek intelektualny.

Rozgrywkę rozpoczynamy zazwyczaj od przecięcia sznurka (stąd tytuł gry), na którym wisi cukierek. Później trzeba już dbać tylko o to, aby dotarł on do mordki zielonego stworka. Pomocne w tym temacie są bańki powietrza (unoszą łakocie do góry), inne sznurki, dmuchawki, a nawet suwaki. Elementów, w które trzeba stuknąć, przeciąć lub przesunąć, jest kilka.

Prosta rozgrywka i kolorowa grafika to dwie najważniejsze zalety produkcji Zepto Lab. Teraz gra również dostępna jest dla użytkowników Androidów. Uwaga jednak, jak na razie grę można za darmo pobrać tylko z platformy GetJar.

Źródło: droidgamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)