Jeszcze więcej animacji odblokowywania iOS-a [wideo]

Jeszcze więcej animacji odblokowywania iOS-a [wideo]
03.06.2012 07:51
Jeszcze więcej animacji odblokowywania iOS-a [wideo]
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy Wam aplikację Unlockize, dzięki której można wyposażyć dowolne urządzenie z iOS-em na pokładzie w kilka dodatkowych animacji zastępujących tradycyjny, iPhone'owy suwak. Jeżeli ktoś w Unlockize nie znalazł swojej ulubionej animacji, to być może znajdzie ją w PaperLock.

PaperLock to także nowa pozycja w Cydii, umożliwiająca korzystanie z trzech dodatkowych animacji. Wszystkie są do siebie podobne, chociaż każda z nich ma swój urok. Cechą charakterystyczną PaperLock jest to, że wszystkie animacje dostępne za jej pomocą imitują efekt odklejania lock screenu. To zjawisko zostało świetnie zobrazowane na zamieszczonym niżej materiale wideo:

PaperLock

Szał na zmianę animacji odblokowywania iOS-a trwa od niedawna. Wszystko zaczęło się od zaprezentowania w Sieci koncepcji Fold to unlock, która potem, pod postacią aplikacji Unfold, trafiła do Cydii. Następnie pojawiła się aplikacja Unlockize, a dziś możemy skorzystać z PaperLock. Aplikacja dostępna jest w Cydii za trzy dolary.

Czy Wy też na swój sposób zmodyfikowaliście animację towarzyszącą odblokowywaniu iOS-a? Jeżeli tak, to jakimi narzędziami się posłużyliście?

Źródło: ispazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)