Jigsaw z Piły VI przemówi twoim głosem!

Jigsaw z Piły VI przemówi twoim głosem!

Jigsaw z Piły VI przemówi twoim głosem!
Zbigniew Kowal
30.09.2009 06:18, aktualizacja: 30.09.2009 08:18

Zapewne każdy z Was widział chociaż jedną część horroru zatytułowanego Piła. Głównym bohaterem jest niejaki Jigsaw, bezwzględny oprawca, który proponuje swoim ofiarom grę o ich życie. Zazwyczaj zamyka ich w przemyślnych maszynach tortur, a przed każdą egzekucją raczy ich komunikatem z zasadami gry. Tego głosu nie da się zapomnieć, charakterystycznie zniekształcony, aby zmylić potencjalna ofiarę. Od dzisiaj, możesz przemawiać podobnie jak Jigsaw!

Zapewne każdy z Was widział chociaż jedną część horroru zatytułowanego Piła. Głównym bohaterem jest niejaki* Jigsaw*, bezwzględny oprawca, który proponuje swoim ofiarom grę o ich życie. Zazwyczaj zamyka ich w przemyślnych maszynach tortur, a przed każdą egzekucją raczy ich komunikatem z zasadami gry. Tego głosu nie da się zapomnieć, charakterystycznie zniekształcony, aby zmylić potencjalna ofiarę. Od dzisiaj, możesz przemawiać podobnie jak Jigsaw!

W App Store pojawiła się aplikacja o nazwie Saw VI - Jigsaw Your Voice , która jest swoistą reklamą najnowszej części serii. Oprócz zwiastuna z filmu, możemy zobaczyć też mała galerię z planu zdjęciowego, przesłuchać dwanaście dialogów Jigsaw’a oraz zamówić bilety na premierę Piły VI – opcja raczej dla amerykanów. Najlepszym kąskiem jest jednak funkcja „Jigsaw your Voice”, która pozwala nagrać własny głos, a następnie zmodulować go w taki sposób, aby brzmiał jak głos Jigsaw’a z filmu.

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)