Jobs zaprosił Zuckerberga na obiad!

Steve i Mark
Steve i Mark
Zbyszek Kowal

16.10.2010 09:06, aktual.: 16.10.2010 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według ostatnich danych z Facebooka korzysta blisko pół miliarda ludzi na całym świecie. Cóż zatem chciał osiągnąć Steve Jobs, zapraszając na obiad Marka Zuckerberga, CEO firmy, która ma swoją siedzibę w Palo Alto?

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Los Angeles Times Mark Zuckerberg odwiedził dom Jobsa dwa tygodnie temu, aby pogadać o usłudze Ping przy obiedzie. Jak powszechnie wiadomo, Facebook wycofał się ze współpracy tuż przed premierą Pinga. Najwidoczniej rozmowy dotyczyły odnowienia starych zapisów zakładających integrację między platformami społecznościowymi.

Czy dojdzie do takiej współpracy? Nie wiadomo. Dziennikarzom LA Times nie udało się podsłuchać rozmowy obu dżentelmenów. Warto jednak odnotować, że współpraca dwóch największych w Krzemowej Dolinie firm może odcisnąć swoje piętno na całej branży.

Warto również przypomnieć, że obaj panowie znajdują się na liście najbogatszych amerykanów magazynu Forbes. Co ciekawe, Mark Zuckerberg plasuje się o kilka lokat wyżej od Jobsa. Ciekawe, czy i ten temat poruszono podczas rozmowy.

Źródło: 9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)