Just a Ball [giveaway]

Just a Ball [giveaway]
Zbyszek Kowal

28.06.2011 04:57, aktual.: 28.06.2011 06:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli kochacie gry logiczne w których trzeba wykazać się odrobiną wyobraźni, to najnowsza produkcja polskiego studia AngryOrange przypadnie Wam do gustu. Poznajcie Just a Ball i wygrajcie kilka promo kodów w naszej zabawie!

Jak zaraz zobaczycie na poniższym filmiku, Just a Ball to bardzo fajna gra logiczna w której głównym zadaniem jest przetransportowanie piłki do stojącego w różnych miejscach kartonika. Zadanie nie zawsze jest proste, gdyż drogę trzeba ułożyć z dodatkowych elementów, uważając przy tym na przeszkody.

Dzieło naszych rodaków jest aplikacją uniwersalną, więc płacąc jednego dolara otrzymujecie grę zarówno na iPhone’a jak również iPada.

GIVEAWAY

Oczywiście dla wiernych i stałych czytelników mamy małą niespodziankę. Dzięki uprzejmości AngryOrange mamy 5 kodów do rozdania. Zatem pierwsze pięć osób, które w komentarzu pod wpisem napiszą „Chcę Just a Ball” otrzyma od nas po jednym kodzie!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail – bardzo ważne! To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Tweens [giveaway]
Zbyszek Kowal
eBoo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Color Me [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)