"Kadencjomierz" czyli czas, który pozostał...

"Kadencjomierz" czyli czas, który pozostał...05.05.2009 15:00
kadeprez
kadeprez
Sabina

Nasz prezydent (powiało polityczną grozą...) ma zarówno miłośników jak i przeciwników. Na koniec jego kadencji niektórzy czekają z utęsknieniem inni zaś z trwogą. W zasadzie do obu grup firma Norbsotf może skierować swoją aplikację „Kadencjomierz". Jak sama nazwa wskazuje mierzy on czas do końca kadencji obecnego prezydenta.

Kadencjomierz ma w zasadzie jedynie jedną funkcjonalność- odmierza czas do końca kadencji. Oprawa graficzna w formie karykatury prezydenta oraz głos znanego polityka odczytujący pozostały czas to w zasadzie całość aplikacji. Koszt aplikacji to 6,10 brutto. Pobrać można ją ze strony producenta. Tam też znajdziecie dokładną listę telefonów współpracujących z aplikacją.

Norbsoft opisując swój produkt zaznaczył że rozrywkowe aplikacje - w stylu Kadencjomierza cieszą się w USA i na zachodzie sporym powodzeniem. Niewątpliwie popyt jest, ale jak na nasze warunki uważam, że 6,10 to dość wygórowana cena. Czym innym jest aplikacja na iPhona za 0.99$ przy zarobkach rzędu kilku dolarów na godzinę, czym innym aplikacja Java w cenie takiej, jaką niektórzy zarabiają na godzinę.

Źródło: norbsoft.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)