Kaj Ty jedziesz, czyli NaviExpert po śląsku

NaviExpert
NaviExpert
Mateusz Żołyniak

09.06.2011 09:07, aktual.: 09.06.2011 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już od czwartku, 9 czerwca, nawigacja NaviExpert będzie prowadzić nas do celu po śląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnej został dobrze znany z telewizyjnego programu TVN „Nauka Jazdy”, licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak.

Firma NaviExpert wielokrotnie wyróżniała się innowacyjnością, wprowadzając jako pierwsza technologię omijania korków, wybieranie głosowe w telefonach z systemem Android czy nawigację środkami komunikacji miejskiej. Teraz w NaviExpert do ciekawych głosów dołączył „ślunski” głos Grzegorza Stasiaka.

Korzystanie podczas jazdy z oryginalnego głosu lektora nawigacji cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Tym razem rozpoczęliśmy współpracę z osobą nietuzinkową, znaną w całej Polsce z doskonałego poczucia humoru, jaką jest Grzegorz Stasiak. Jesteśmy przekonani, że nowy głos znajdzie wielu sympatyków nie tylko na Śląsku.

Andrzej Jaszkiewicz, Prezes NaviExpert

Pan Grzegorz doskonale odnalazł się w roli lektora nawigacji mobilnej. To nie tylko świetny instruktor nauki jazdy, ale także znakomity aktor i komik. Tym razem wykorzystał swoje umiejętności, tworząc scenariusz zabawnych komend głosowych i użyczając swojego charakterystycznego głosu do nawigacji NaviExpert.

NaviExpert Grzegorz Stasiak v3

Nawigację NaviExpert można pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl i testować przez tydzień za darmo. Głos z komendami typu „Kaj Ty jedziesz, pieronie” czy „Jadymy, Ty zakamuflowano opcjo niemiecko” można aktywować, wysyłając specjalnego SMS-a.

A czy Wy korzystacie z alternatywnych głosów lektora w nawigacjach?

Źródło: informacja prasowa NaviExpert

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)