Kal Wardin powraca! Zobacz trailer z Near Orbit Vanguard Alliance 3 [wideo]

Kal Wardin powraca! Zobacz trailer z Near Orbit Vanguard Alliance 3 [wideo]25.04.2012 05:29
Kal Wardin powraca! Zobacz trailer z Near Orbit Vanguard Alliance 3 [wideo]
Zbyszek Kowal

Gameloft potrafi zaskakiwać swoich fanów produkcjami zarówno wspaniałymi, jak i dość słabymi. Do tych pierwszych zaliczają się obie gry z serii N.O.V.A. Jak się okazuje, przygody Kala Wardina nie skończą się na dwójce! Właśnie pojawił się trailer części trzeciej.

Gameloft, w typowym dla siebie stylu, powoli zaczyna nakręcać spiralę zainteresowania nowym produktem. W poniższym filmiku nie ujawniono co prawda szczegółów dotyczących samej rozgrywki, ale teaser jest bardzo obiecujący.

Można przypuszczać, że właśnie zobaczyliśmy kawałek intro, które pojawi się w grze. Zwróciliście uwagę na animację oparów z silnika odrzutowego? Wygląda bardzo podobnie do tych pokazanych na nowym iPadzie podczas prezentacji Sky Gamblers: Air Supremacy.

Na razie nie są znane żadne inne informacje związane z premierą gry. Nie wiadomo również, kiedy gra miałaby zadebiutować na rynku oraz na jakich platformach. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to kolejna gra w modelu freemium. To by oznaczało regres całej serii, tak jak było w przypadku Dungeon Huntera 3.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)