Kalkulator kodów do radioodbiorników Forda lub Renault [giveaway]

Kalkulator kodów do radioodbiorników Forda lub Renault [giveaway]

Kalkulator kodów do radioodbiorników Forda lub Renault [giveaway]
Zbyszek Kowal
05.02.2012 11:16, aktualizacja: 05.02.2012 12:16

Dzisiaj mamy do rozdania promo kody na aplikacje, które powinny ucieszyć kierowców samochodów marki Ford lub Renault. Poznajcie programy ułatwiające odblokowanie radioodbiorników.

W App Store dostępne już są aplikacje do dekodowania radioodbiorników samochodowych fabrycznie montowanych w ww. pojazdach. Wystarczy w okienku programu wpisać numer seryjny radioodbiornika. Zostanie wyświetlony kod do rozkodowania urządzenia.

Aplikacje pozwalają oszczędzić czas i pieniądze - nie trzeba płacić za dekodowanie radioodbiornika. Często zapominamy kod, np. gdy auto trafia do naprawy lub po odłączeniu akumulatora. Zdarza się również, że używany pojazd przywieziony do kraju nie ma karty z kodem. Aplikację dla samochodów marki Ford lub dla Renault można pobrać z App Store; kosztuje ona 0,79 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta aplikacji mamy do rozdania cztery kody, po dwa dla każdego modelu. W komentarzu pod wpisem określcie, czy chcecie aplikację dla Forda, czy dla Renault.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)