Kapela zagrała swój kawałek na 4 iPhone'ach w metrze!

Strona głównaKapela zagrała swój kawałek na 4 iPhone'ach w metrze!
18.10.2010 07:00
Atomic Tom
Atomic Tom
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Co zrobiłaby polska kapela, gdyby skradziono jej sprzęt muzyczny? Zapewne spędziłaby kilkanaście godzin na policji, lamentując na złodziei. Na Brooklynie sprawy mają się jednak zupełnie inaczej. Wsiadasz do metra i grasz na iPhonie!

Przemysł muzyczny zmienił się w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Nie chodzi o samą muzykę, ale o sposoby, w jaki nowe kapele mogą się wybić. Okazuje się bowiem, że YouTube to bardzo dobre narzędzie do marketingu. Zespół Atomic Tom zagrała swoją piosenkę w nowojorskim metrze… bez instrumentów!

I jak się Wam podobało? Występ w nowojorskim metrze odbił się szerokim echem na całym świecie. Trudno powiedzieć, co bardziej ujęło Amerykanów za serce - to, że kapela nie załamała się po kradzieży instrumentów, czy umiejętność wykorzystania iPhonów do stworzenia czegoś bardzo wyjątkowego. Poniżej materiał prezentujący chłopaków z instrumentami. Trzeba przyznać, że całkiem niezły kawałek.

Gdyby i Was czasami naszła wena i chcielibyście nagrać coś ciekawego przy użyciu iPhone’a, to koniecznie dajcie nam o tym znać. Chętnie puścimy informację w eter. Ech, nie ma to jak zacząć [dzień z muzyką](http://Niemal 10 miliardów utworów pobranych z iTunes). Dobry nastrój gwarantowany.

Źródło: TUAW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)