Karty SIM Aero2 w salonach Sferii. Darmowy Internet bardziej dostępny?

Darmowy Internet od Aero2 (fot.: sxc.hu)
Darmowy Internet od Aero2 (fot.: sxc.hu)
Kira Czarczyńska

19.12.2011 08:00, aktual.: 19.12.2011 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo protestów klientów, a nawet mimo wtrącenia się w sprawę Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Aero2 nadal chyba nie chce ułatwiać wszystkim dostępu do darmowego Internetu. Właśnie poinformowano szumnie, że karty SIM można zamówić i odebrać podczas jednej wizyty w salonach Sferii. Ale to tylko wygląda na ułatwienie.

W ten prosty, przyjemny i szybki sposób można załatwić sobie kartę SIM Aero2 tylko pod jednym warunkiem: trzeba mieszkać w Warszawie. Salony Sferii, w których podczas jednej wizyty da się załatwić formalności, są tylko trzy - i wszystkie mieszczą się w stolicy:

  • ul. Dzielna 58, 01-029 Warszawa;
  • CH Wola Park, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa;
  • CH Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126, lokal nr 31p, 01-466 Warszawa.

W praktyce więc, zmiana czy - jak twierdzi Grupa Solorza-Żaka - "uproszczenie dystrybucji" jest jedynie kosmetyczna. Udostępnienie opcji odbioru karty do darmowego Internetu w salonach Sferii nie zmienia w zasadzie nic: w Warszawie karty dostępne są przecież od początku, a osobom mieszkającym poza stolicą i tak jest obojętne, czy przejadą się po nie do salonu Aero2 czy Sferii.

Na szczęście nie zlikwidowano możliwości zamówienia karty przez stronę WWW sieci Aero2. Ciekawe, jakie będą kolejne ułatwienia...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)