Każdy chce mieć swoją mutację Samsunga Galaxy S, która Ty byś wybrał?

galaxy-S
galaxy-S
Krzysztof Laber

03.07.2010 07:39, aktual.: 03.07.2010 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung Galaxy S wydaje się być bardzo udanym smartfonem. Nie dziwi więc fakt, że największe na świecie sieci komórkowe chcą mieć go na wyłączność. Samsung jednak podszedł do sprawy w dość oryginalny sposób i zaproponował im różne wariacje obudowy, niewiele zmieniając wewnątrz samego telefonu. Tak narodziły się: Samsung Captivate (AT&T), Samsung Epic 4G (Sprint), Samsung Vibrant (T-Mobile) oraz Samsung Fascinate (Verizon). Który z nich najbardziej przypadł  Wam do gustu?

captivate
captivate

Samsung Captivate dostarczany na wyłączność dla sieci AT&T stracił swój iPhone'opodobny wygląd. Na pierwszy rzut oka przypomina mieszkankę Xperii X10 i telefonów BlackBerry. Pozytywne wrażenie robi również tył telefonu imitujący włókno węglowe. Co do komponentów, telefon AT&T nie różni się w żaden sposób od oryginału. Nabrał on biznesowego charakteru i pewnie wśród klientów tego segmentu będzie rozprowadzany.

epic 4G
epic 4G

Najwięcej różnic w stosunku do oryginalnego Samsunga Galaxy S posiada telefon, jaki został skonstruowany dla sieci Sprint i nazwany Epic 4G. Nie jest on bowiem prostą mutacją Galaxy S, a odpowiednikiem Galaxy S Pro. Poza obłym kształtem, posiada on klawiaturę QWERTY, moduł WiMAX (inaczej 4G -  tak mocno wspierany przez sieć Sprint), aparat fotograficzny z lampą błyskową. Prezentuje się nieźle, pod warunkiem, że ktoś lubi slidery.

vibrant
vibrant

Samsung Vibrant, jaki otrzymała sieć T-Mobile, choć wewnętrznie nie różni się od oryginalnego Galaxy S, wizualnie najbardziej przypadł mi do gustu. Właściwie jest takim iPhone 3G/3GS ze zmienionym dolnym panelem. Wygląda prosto i gustownie. Uwagę zwracają zdjęcia promocyjne tego telefonu, prezentujące tapetę z liśćmi trawy - w bardzo podobny sposób promowany był pulpit systemu operacyjnego Apple OSX Leopard, a to aż nazbyt wyraźne nawiązanie do telefonu Apple. Telefon będzie rozprowadzany z kilkoma bonusowymi aplikacjami ( The Sims3, MobiTV, Amazon Kindle, Slacker Radio) oraz z filmem Avatar.

verizon
verizon

[url=http://komorkomania.pl/16774,samsung-galaxy-s-nasz-pierwszy-hands-on-wideo]

[/url]

Sieć Verizon otrzymała Samsunga Galaxy S pod nazwą Fascinate. Zarówno z wyglądu jak również pod względem specyfikacji Fascinate odpowiada Samsungowi Vibrant. Będzie jedynie uboższy o bonusy jakie T-Mobile dołączyła do swojego telefonu.

Czy Samsung nie poszedł na łatwiznę oferując te same telefony w nieco zmienionych obudowach rozprowadzając je jako ekskluzywne modele dla poszczególnych sieci? Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Źródło: AndroidAndMe

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także