Keynote Apple’a już 4 października w kampusie?
Wszyscy, jak jeden mąż, nie możemy doczekać się informacji, kiedy i gdzie Apple odsłoni nowego iPhone’a. Skoro włodarze z Cupertino milczą, to do głosu dochodzą plotki. Najnowsza z nich głosi, że keynote Apple’a odbędzie się 4 października w Cupertino!
John Paczkowski (jakże swojsko brzmi to nazwisko) z serwisu AllThingsD przewiduje, że keynote, na którym zobaczymy nowe urządzenie Apple’a odbędzie się w kampusie firmy. Tym samym sławne już Yerba Buena Center for the Arts odchodzi w zapomnienie.
Kiedy? Źródła zbliżone do Apple (jak ja lubię te spekulacje) podały, że wydarzenie to będzie miało miejsce 4 października. Zgodnie z przewidywaniem wielu ekspertów ceremonia prowadzona będzie przez Tima Cooka.
Szczerze powiedziawszy, nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy event odbędzie się w YBCA, czy też w kampusie. Najważniejsze, aby nowy iPhone okazał się wart oczekiwania i tych wszystkich postów, które na jego temat opublikowaliśmy na Applemanii.
Źródło: macstories