Kim Kardashian Hollywood najczęściej pobieraną grą z App Store!

Kim Kardashian Hollywood najczęściej pobieraną grą z App Store!01.09.2014 08:58
Kim Kardashian Hollywood najczęściej pobieraną grą z App Store!
Zbigniew Kowal

Według najnowszego raportu App Annie, firma Glu Mobile stała się jedną z najlepiej zarabiających firm w App Store. Rywalizacja z takimi potentatami jak Gameloft, Rovio czy Electronic Arts jest możliwa dzięki niebywałemu sukcesowi gry Kim Kardashian: Hollywood. Przewidywania na rok 2014 są więcej niż obiecujące.

Kim Kardashian Hollywood to w chwili obecnej najczęściej poobierana gra w App Store i chociaż jest to produkt darmowy, mikrotranskacje pozwalają Glu Mobile zarabiać sporo pieniędzy. W jednym z moich poprzednich wpisów informowałem Was o tym, że kobiety wydają dużo więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni. To właśnie panie stoją za niebywałym sukcesem tej aplikacji.

412086574956938150

Ekipa App Annie odnotowała, że Glu Mobile udało się zbudować bardzo potężny szum wokół gry w mediach mainstreamowych. Dzięki temu tytuł pojawił się na 5 miejscu w Stanach Zjednoczonych w zaledwie kilka godzin po premierze gry w App Store. Tylko w czerwcu aplikacja zebrała 68 tysięcy recenzji od graczy. Dla porównania pozostałe 9 tytułów z Top 10 nie uzbierały takiej liczby ocen łącznie.

Kim Kardashian Hollywood pozwala stworzyć nową gwiazdę rodem z Hollywood, która dołącza do kolorowego życia tytułowej celebrytki. Nasza wirtualna postać daje się fotografować na czerwonym dywanie, umawia się (lub rzuca!) z innymi gwiazdami Hollywood oraz zajmuje się projektowaniem modnych ciuchów. Nie brakuje także użerania się z paparazzi oraz balowania do białego rana w modnych klubach z Los Angeles lub Miami.

Eksperci przewidują, że gra do końca roku zarobi dla Glu Mobile ponad 200 milionów dolarów, co trzeba przyznać jest sumą niebagatelną jak na prosty symulator hollywoodzkiej gwiazdy. Jeżeli chcecie przekonać się co tak przyciąga pleć piękną przed ekrany smartfonów, to polecam pobrać aplikację z App Store lub Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)