Kino & TV [giveaway]

Kino & TV [giveaway]09.01.2012 08:14
Kino & TV [giveaway]
Zbyszek Kowal

Jeżeli szukaliście aplikacji, która udostępnia aktualny repertuar kina w Waszej okolicy oraz program telewizyjny, to mamy coś idealnego dla Was. Poznajcie polską aplikację Kino & TV oraz zgarnijcie kilka promo kodów w naszym giveawayu.

Aplikacja Kino & TV to szczegółowe informacje o filmach i seansach kinowych w ponad 120 miastach w całej Polsce oraz całkiem zgrabny program telewizyjny dla ponad 320 stacji polskich i zagranicznych. Produkt  Genius Nerds oferuje możliwość obserwowania (dodawania do ulubionych) wybranych programów telewizyjnych, jak również pracę offline.

412024833510212518

Aplikacja kosztuje 0,79 euro i biorąc pod uwagę fakt, że nie znajdziecie w niej żadnych reklam, jest to zakup godny polecenia.

GIVEAWAY

Jak zwykle dla naszych wiernych Czytelników mamy kilka promo kodów do rozdania. Tym razem dzięki uprzejmości Genius Nerds uszczęśliwimy 9 z Was. Aby stać się posiadaczem kodu, wystarczy w komentarzu pod wpisem podać swój ulubiony program TV. Pierwsze 9 wpisów nagrodzimy kodami. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
iLambo [giveaway]
iLambo [giveaway]
Zbyszek Kowal
Ake [giveaway]
Ake [giveaway]
Zbyszek Kowal
Webbies [giveaway]
Webbies [giveaway]
Zbyszek Kowal
Tweens [giveaway]
Tweens [giveaway]
Zbyszek Kowal
Wisielec [giveaway]
Wisielec [giveaway]
Zbyszek Kowal
Komentarze (0)