Klawiatura Bluetooth dla iPhone'a

Klawiatura Bluetooth dla iPhone'a
Paweł Żmuda

22.12.2009 14:48, aktual.: 22.12.2009 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że użytkownikom iPhone'a brakuje fizycznej klawiatury. Nudzi cię klawiatura ekranowa? Zamiast kupować nowy telefon, można spróbować przy nim pogrzebać. Użytkownicy złamanego telefonu mogą podłączyć do niego klawiaturę przez Bluetooth. Jak to zrobić?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że użytkownikom iPhone'a

Na rynku dostępna jest masa klawiatur na tyle mobilnych, że noszenie ich ze sobą nie powinno sprawiać żadnych trudności. Zamiast pisać maila lub służbową notatkę na ekranie telefonu, możemy usiąść i spokojnie poklepać w fizyczne klawisze.

Na początek potrzebujemy pobrać Bluetooth Keyboard Driver, który znajdziemy w Cydii. Aplikacja oparta o BTstack powinna działać bez problemu na wszystkich telefonach wyposażonych w Bluetooth. Sterowniki dostępne dla posiadaczy złamanych telefonów oznaczone są obecnie jako demo i pozwalają na używanie zewnętrznej klawiatury tylko w obrębie jednej aplikacji, ale developerzy pracują już nad pełną wersją.

Po instalacji oprogramowania, musimy odnaleźć naszą klawiaturę i połączyć ją z iPhone'm. Proste i genialne. Całość dostępna jest na stronie keyboard.ringwald.ch.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)