Klient Google Buzz dla Androidów

Klient Google Buzz dla Androidów
Paweł Żmuda

19.03.2010 11:21, aktual.: 19.03.2010 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google tworzy świetne dostosowuje swoje usługi do działania na telefonach komórkowych, lecz każdy użytkownik woli jednak korzystać z aplikacji napisanych specjalnie dla systemu w który wyposażona jest jego komórka. Wiedzą o tym specjaliści z Mountain View, którzy wypuścili właśnie specjalny widget Google Buzz dla posiadaczy Androidów. Dzięki niemu korzystanie z cieszącego się ogromną popularnością Buzza będzie jeszcze przyjemniejsze.

Prace nad Google Buzz trwały podobno aż cztery lata. Dzięki wprowadzeniu Buzz'a wzrosła liczba interakcji między użytkownikami kont Google, nic dziwnego, że Google uważa go za jedną z kluczowych usług.

Z widgetu skorzystać mogą wszyscy posiadacze komórek wyposażonych w Androida w wersji 1.6 lub wyższej. Produkt jest odpowiedzią na problemy tych, którzy niechętnie korzystali z Buzza przez komórkową przeglądarkę, a także próbą przekonania do Buzza rzeszy nowych użytkowników.

Widget dostępny jest w języku angielskim i umożliwia nam szybkie przesyłanie wiadomości i zdjęć, a także dodanie do swoich wpisów informacji o aktualnym położeniu. Całość dostępna jest już na platformie Android Market.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)