Kobiece gadanie, czyli prawie 4 lata ciągłych rozmów

Kobiece gadanie, czyli prawie 4 lata ciągłych rozmów

gadanie
gadanie
Sabina
09.05.2009 15:00, aktualizacja: 09.05.2009 17:00

Jak dużo czasu dziennie wisisz na telefonie? Jesteś gadułą czy też telefon służy Ci jedynie do załatwiania interesów. Na temat sposobu prowadzenia rozmów telefonicznych i ich długości badania w Wielkiej Brytanii przeprowadziła firma Phonepiggybank.com (utylizacja komórek). Z badań wynika, że przeciętna Brytyjka, w ciągu swojego życia wykonuje i odbiera około 288 tys. rozmów telefonicznych. Wziąwszy pod uwagę to, że 55% rozmów to rozmowy biznesowe - trwające około 4 minut, a 45% to ploty ze znajomymi (średnio 10 minut) wyjdzie nam na to, że kobieta koło 60- tki przegadała w swoim życiu...3 lata i 9 miesięcy. Bez przerwy. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć żeby można było dziennie wykonywać prawie 20 telefonów, z czego połowa rozmów miałaby być bezcelowa, ale może się mylę.... mężczyźni mogą odetchnąć z ulgą - marnują zdecydowanie mniej życia na gadanie niż kobiety.

W badaniach uzyskano również inne ciekawe dane. Na przykład aż 80% użytkowników kłamie, aby móc wreszcie rozłączyć się z nadmiernie rozgadaną osobą. 70% nie odbiera telefonu nie chcąc rozmawiać z osobą dzwoniącą, a co piąta osoba wysłała erotycznego SMSa nie do tej osoby do której chciała.

To wszystko w Wielkiej Brytanii. A jak u nas? Mieliście jakieś ogromne wpadki telefoniczne? Mnie zdarzyło się na ogromnym fochu zwyobrażać mojego ówczesnego partnera i zamiast wysłać to do mojej przyjaciółki, SMS powędrował do niego... mała pomyłka okazała się gwoździem do trumny... podzielcie się tragicznymi / śmiesznymi / dramatycznymi historiami.

fot.:Yamamoto Ortiz/SXC

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)