Kolejna edycja Loterii Orange - Audi zamiast BMW

Strona głównaKolejna edycja Loterii Orange - Audi zamiast BMW
01.01.2011 20:55
Loteria Orange - tym razem do wygrania Audi
Loteria Orange - tym razem do wygrania Audi
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Początek roku zazwyczaj przynosi nam jakieś zmiany. W rozpoczętej właśnie czwartej edycji Loterii Orange zmianie uległa... marka. Konkretnie - marka samochodów, które można wygrać. Tym razem na zwycięzców nie czekają już BMW, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Do zdobycia są różne modele Audi.

Kolejna edycja Loterii Orange trwa od 1 stycznia do 10 kwietnia 2011 roku. Codziennie przez 100 dni do wygrania mamy łącznie 114 niesamowitych samochodów:

  • nagrody dzienne: 100 szt. Audi model A1 - 50 białych i 50 czarnych;
  • nagrody tygodniowe: 14 szt. Audi model A5 - 7 białych i 7 czarnych.

Przystąpienie do Loterii jest dla klientów pomarańczowego operatora bardzo proste: wystarczy wysłać SMS o treści AUDI pod numer 7400 (koszt: 4,92 z VAT).

Każdy SMS bierze udział zarówno w losowaniu nagrody dziennej (Audi A1), jak i tygodniowej (Audi A5).

Przez cały czas trwania loterii jej uczestnicy będą również mieli wiele okazji na zwiększenie swoich szans w losowaniu obu modeli samochodów - Orange będzie informował graczy o przedziałach czasowych, w których będzie można zdobyć specjalne bonusy punktowe. Jest to istotne, ponieważ większa liczba zgromadzonych punktów oznacza również większe szanse na wygranie samochodów.

Dodatkowo zaś każdy z uczestników będzie mógł brać udział w quizach i innych atrakcyjnych zabawach, które również są doskonałą okazją na zasilenie konta punktowego w Loterii.

Zasady niewiele się zmieniły w stosunku do poprzednich edycji - można się z nimi dokładnie zapoznać, czytając regulamin zamieszczony na stronie www.audi.orange.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Orange rozdaje smycze
Orange rozdaje smycze
Kira Czarczyńska
Nowy Kod Orange
Nowy Kod Orange
Kira Czarczyńska
Czarne BMW Orange
Czarne BMW Orange
Kira Czarczyńska
Komentarze (0)