HTC Rezound już 3 listopada?

HTC Rezound już 3 listopada?26.10.2011 06:00
Konferencja HTC | fot. unwiredview.com
Konferencja HTC | fot. unwiredview.com
Michał Brzeziński

HTC ostatnio nie próżnuje. W ostatnich miesiącach regularnie organizuje konferencje i spotkania w Europie oraz Ameryce Północnej. Najbliższa z nich odbędzie się już 3 listopada. Czego możemy się spodziewać?

Podczas targów IFA zaprezentowano dwa telefony z najnowszą odsłoną systemu Windows Phone - Titana oraz Radara. 20 września na konferencji w Nowym Jorku przedstawiony został Rhyme - prawdziwie kobiecy smartfon, a kilka dni później w Londynie największy telefon w portfolio tajwańskiego producenta - Sensation XL. W międzyczasie wyszedł także potężny Sensation XE z technologią Beats Audio. Na brak nowych urządzeń nie możemy narzekać, a zanosi się na to, że będzie ich jeszcze więcej.

Najprawdopodobniej na nadchodzącej konferencji (wreszcie) ogłoszony zostanie HTC Rezound, znany także jako Vigor. Plotki o nim krążą już od wielu miesięcy, chociaż specyfikacja w nich podawana pozostaje prawie niezmienna.

HTC Rezound | fot. htcpedia.com
HTC Rezound | fot. htcpedia.com

Najważniejszą cechą smartfona ma być ekran Super LCD o rozdzielczości HD - wyjątkowo cieszy mnie brak Super AMOLED-a. Wyposażenie obejmuje także dwurdzeniowy procesor Snapdragon z częstotliwością taktowania 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat 8 Mpix oraz baterię o pojemności 1620 mAh. Zgodnie z aktualną polityką HTC na obudowie pojawi się wymowne logo Beats Electronics. Według przecieków Rezound trafi do oferty amerykańskiego operatora Verizon już 10 listopada, więc 7-dniowe wyprzedzenie to idealny moment na oficjalną prezentację.

Oczywiście możliwe jest także pojawienie się modeli z systemem Microsoftu. Ciągle czekamy na owoce współpracy z Beats Electronics, zapowiedziane już jakiś czas temu przez przedstawiciela HTC.

Oby tajwański producent nas nie zawiódł. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. A co Wy chcielibyście zobaczyć na najbliższej konferencji?

Źródło: unwiredview.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)