Kolejna polska gra trafiła na urządzenia mobilne [wideo]

Kolejna polska gra trafiła na urządzenia mobilne [wideo]20.09.2012 19:15
Kolejna polska gra trafiła na urządzenia mobilne [wideo]
Zbyszek Kowal

Neon Blitz to nowy hit autorstwa bydgoskiego developera Vivid Games. Gra w modelu free to play (F2P) dostępna jest od dziś na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Neon Blitz to nowy hit autorstwa bydgoskiego developera Vivid Games. Gra w modelu free to play (F2P) dostępna jest od dziś na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Neon Blitz, to następca niezwykle popularnej Neon Manii, która dotychczas miała ponad 1,7 mln pobrań.  W odróżnieniu do swej starszej siostry, Neon Blitz jest grą Freemium - pierwszą z kilku planowanych gier w modelu F2P które w tym roku zaproponuje Vivid Games.

412044622504985510

Zadaniem graczy Neon Blitz  jest jak najdokładniejsze i najszybsze obrysowywanie za pomocą palców różnorodnych kształtów neonów pojawiających się na ekranie w ciągu 60-sekundowej rundy. Możliwe jest również zdobycie dodatkowych punktów poprzez liczne ułatwienia i bonusy, dzięki którym łatwiej pobić swoje rekordy.

Nowe cechy wprowadzone w Neon Blitz zawierają rozszerzone funkcje integracji z portalami społecznościowymi, aby umożliwić graczom wspólną zabawę ze znajomymi dzięki zaproszeniom poprzez Facebook i wyzwaniom do pokonania swoich najlepszych osiągnięć. Nowością jest także porównywanie swoich wyników z globalną punktacją tysięcy graczy w międzynarodowej lidze.

Neon Blitz to 800 kolorowych, pulsujących neonów, czekających na rozświetlenie przez graczy – w tym uliczne szyldy, znane miejsca, elementy imprezowe, sportowe symbole, muzyczne ikony i wiele innych. Gracze mają również możliwość zakupienia dodatkowych kształtów oraz nowych wyzwań za wewnętrzną walutę.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w tej niecodziennej i jakże widowiskowej rozgrywce, to Neon Blitz można pobrać za darmo z Google Play lub z Apple App Store. Miłego grania!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)