Kolejna porcja zdjęć iPhone'a 6 już w sieci

Kolejna porcja zdjęć iPhone'a 6 już w sieci
14.04.2014 11:27
iPhone 5s
iPhone 5s

W ubiegłym roku, długo przed tym, zanim nastąpiła premiera iPhone'a 5c, pojawiły się jego obudowy na dziesiątkach dobrej jakości zdjęć. Przed dwoma laty na kilku fotkach uwieczniono obudowę 4-calowego iPhone'a 5. W tym roku w przeciekach dominują szkice i schematy. Co więcej, niemal każdy kolejny zdaje się przeczyć wcześniejszym.

Pod koniec ubiegłego miesiąca w sieci wylądowały zdjęcia pochodzące rzekomo z fabryki Foxconn, w której produkowane są iPhone'y. Oczywiście zostały one zrobione puszką po sardynkach, ale dało się zauważyć, że widoczny na nich render telefonu ma zaokrąglone boki. W efekcie jego wygląd nasuwa skojarzenia z iPadami oraz iPodami touch.

412079273344762790
Źródło zdjęć: © weibo.com

Teraz w chińskiej społecznościówce Weibo pojawiła się kolejna porcja zdjęć, które również zostały zrobione ponoć w Foxconnie. Szkice i rendery z programu graficznego wskazują jednak na to, że iPhone 6 - podobnie jak ostatnie cztery generacje - będzie miał spłaszczone boki.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Jak widać, ostatnie przecieki są sprzeczne z tymi, które wypłynęły zaledwie dwa tygodnie temu. Powodów takiego stanu rzeczy może być kilka:

  1. Apple produkuje kilka różniących się od siebie prototypów urządzenia
  1. Przynajmniej jedno z ostatnich doniesień to zwykły fake.

Istnieje jeszcze trzecia możliwość: zdjęcia prezentują różne warianty iPhone'a 6 (przypominam, że ma on zadebiutować w wersji 4,7-calowej i ok. 5,5-calowej). Być może mniejszy z większych iPhone'ów przejmie wzornictwo po starszych braciach, a phablet po iPadach. To byłoby całkiem sensowne, bo obsługiwanie 5,5-calowca o opływowych kształtach byłoby z pewnością znacznie wygodniejsze.

Do premiery iPhone'a 6 zostało trochę czasu (wstępnie mówi się o jesieni), więc zapewne jeszcze sporo przecieków przed nami.

Źródło: Weibo via Phone Arena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)