Kolejna transza gier po 34 grosze – Jelly Defense i Need For Speed Shift

Kolejna transza gier po 34 grosze – Jelly Defense i Need For Speed Shift
Zbyszek Kowal

10.12.2011 08:57, aktual.: 10.12.2011 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku dni informujemy Was o niesamowitej promocji Google’a, który rozdaje najlepsze gry na Androida zaledwie po 34 (kursy poszły w górę) grosze. Zerknijcie na dzisiejszą listę, bo jest w czym wybierać, do zgarnięcia są takie hity, jak Jelly Defense, Need for Speed Shift czy Game Dev Story!

Tym razem zaskakuje nie tylko jakość zaoferowanych gier, ale również liczba. Dzisiaj można pobrać 11 pozycji w przeciwieństwie do wczoraj, kiedy zaoferowano 10 aplikacji. Poniżej lista z linkami do Android Marketu.

Pytaliście w komentarzach, jak dużo czasu jest na pobranie. Przypominamy zatem, że każda z gier jest przeceniona tylko przez 24 godziny. Powyższe tytuły możecie pobierać do około godziny 16 polskiego czasu.

Co polecamy? Z pewnością warto zwrócić uwagę na kolejną produkcję Infinite Dreams, czyli Jelly Defense. Nasz eksportowy towar za 34 grosze to nie lada gratka. Bardzo ciekawie prezentuje się również Game Dev Story oraz Sentinel 3. Standardowo również rekomendujemy produkcję EA w postaci NFS Shift. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)