Kolejne 100 GB od Microsoftu w OneDrive, tym razem dla użytkowników Dropboxa

Kolejne 100 GB od Microsoftu w OneDrive, tym razem dla użytkowników Dropboxa

OneDrive
OneDrive
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Konrad Błaszak
20.02.2015 13:53, aktualizacja: 20.02.2015 14:53

Pamiętacie jeszcze wczorajszą promocję Microsoftu, w której można dostać 100 GB przestrzeni w chmurze OneDrive za darmo? Jeśli z niej skorzystaliście, ale nadal brakuje Wam miejsca, to firma z Redmont chętnie doda Wam kolejne 100 GB.

Wczoraj pisałem o promocji Microsoftu, dzięki której kilkoma kliknięciami można uzyskać dodatkowo 100 GB na dysku OneDrive przez 2 lata. Oczywiście jest to całkowicie darmowe, a warto skorzystać z tej promocji, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy będziemy tego potrzebować.

Jednak w dzisiejszych czasach nawet 100 GB to czasem za mało i jeśli myślicie podobnie, to możecie sięgnąć po drugie tyle. Wystarczy, że macie konto w konkurencyjnej usłudze Dropbox. Oczywiście możecie je teraz założyć i użyć tylko do weryfikacji promocji Microsoftu.

Wystarczy, że klikniecie tutaj i zapiszecie na swoim koncie Dropbox mały plik (robi się to automatycznie) jako potwierdzenie, że macie do niego dostęp. Wtedy na Waszym koncie OneDrive pojawi się kolejne 100 GB przestrzeni na Wasze dane. Dodatkowo miejsce będzie dostępne na Waszych chmurach przez rok.

Jak już wczoraj pisałem, cena miesięczna pakietu 100 GB danych to 8 złotych, więc w ciągu roku możecie zaoszczędzić 96 złotych. A razem z wczorajszą promocją w ciągu dwóch lat nie musicie wydawać aż 288 złotych.

Trzeba przyznać, że Microsoft ostro promuje swoją chmurę i zapewne wiele osób skusi się na te promocje. Ja w ciągu dwóch dni zyskałem 200 GB i łącznie mam ich 230, co zapewne starczy mi na długi czas.

Źródło: neowin.net

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)