Kolejne informacje o nowych iPodach touch i nano

Kolejne informacje o nowych iPodach touch i nano

Kolejne informacje o nowych iPodach touch i nano
Paweł Cebula
24.07.2009 11:00, aktualizacja: 24.07.2009 13:00

Jak wiadomo spora część sprzętu - nie tylko Apple - produkowana jest na terenie Chin i największe prawdopodobieństwo pojawienia się wycieków jest właśnie tam. Okazuje się, że dobrym źródłem informacji na temat formy i niektórych funkcjonalności nowych iPodów mogą być producenci case'ów.

Ładnych kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, według których nowe iPody nano i touch miałyby posiadać wbudowaną kamerę. Skąd takie informacje? Właśnie od producentów pokrowców, które są rzekomo przeznaczone dla nowych odtwarzaczy. Wszystkie z nich posiadają wspólny element - otwór na aparat.

Jak widać na zdjęciach, otwór na obiektyw znajduje się na środku obudowy, co jest pewnego rodzaju nowością względem iPhone'a, który posiada go z lewej strony tylnej obudowy. Jak widać producenci akcesoriów dla iPodów są na tyle pewni swoich informacji, że rozpoczęli już nawet produkcję.

Wrześniowa premiera iPodów najprawdopodobniej przyniesie podwojenie pamięci urządzeń. Niektórzy spekulują nawet na temat cen jakie przyjdzie zapłacić amerykańskim użytkownikom:

  • iPod nano (5-gen): 16 GB - 150$, 32 GB - 200$
  • iPod touch (3-gen): 16 GB - 230$, 32 GB - 300$, 64 GB - 400$

Źródło: CultofMac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)