Nowe zdjęcia BlackBerry Slider

BlackBerry Curve 8900
BlackBerry Curve 8900
Karolina Adamus

15.03.2010 10:20, aktual.: 15.03.2010 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że firma RIM rzeczywiście szykuje pierwszy w swojej ofercie telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY. BB Leaks, ten sam blog, który ostatnim razem powiadomił nas o wycieku, dotarł do kolejnych zdjęć smartfona. Komórka została zaprezentowana z każdej strony, jej wygląd nie będzie już więc tajemnicą. To, nad czym można jeszcze spekulować, to specyfikacja BlackBerry Slider.

A także jego nazwa. Blog CrackBerry twierdzi, że ma dowody na to, że slider RIM będzie należał do linii Bold producenta i wejdzie na rynek z indeksem 9700a. Wygląd telefonu sugeruje jednak, że nowy produkt firmy będzie raczej połączeniem cech znanych z linii Bold z modelem Storm2.

Obraz

Zgodnie z nowymi informacjami BlackBerry Slider (bo tak na razie jest opisywany telefon) będzie wyposażony w dotykowy ekran, jednak bez technologii SurePress wykorzystywanej w modelach Storm. Smartfon ma być zasilany baterią F-S1, a nie F-X1, jak wcześniej sądzono. Trudno na dzień dzisiejszy stwierdzić, jaki aparat będzie można znaleźć w BlackBerry Slider. Na zdjęciu nie widać napisu określającego ilość megapikseli.

Obraz

Na najnowszych fotkach, które wyciekły smartfon został przyrównany do modelu Curve 8900. Widać, że oba telefony mają zbliżoną grubość obudowy. Oznacza to, że BlackBerry Slider będzie miał około 16 mm grubości.

Źródło: BB Leaks

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)