Kolejny brak wyeliminowany, czyli Flipboard wkrótce na Windows Phone

Kolejny brak wyeliminowany, czyli Flipboard wkrótce na Windows Phone

Flipboard na WP
Flipboard na WP
Źródło zdjęć: © wpcentral
Mateusz Żołyniak
15.09.2014 12:17, aktualizacja: 15.09.2014 14:19

Trwało to wręcz skandalicznie długo, ale wreszcie Microsoft może odhaczyć kolejny punkt z listy braków w mobilnym Windowsie. Flipboard wkrótce trafi na smartfony z WP.

O tym, że Flipboard pojawi się na Windows Phone'a dowiedzieliśmy się już rok temu od Nokii (obecnie Microsoft Devices) i Microsoftu. Od tamtego czasu nic w temacie się nie wydarzyło, a programu próżno było szukać w sklepie z aplikacjami giganta. Wkrótce ma się to jednak zmienić.

Tak będzie wyglądała aplikacja Flipboarda na Windows Phone'a
Tak będzie wyglądała aplikacja Flipboarda na Windows Phone'a

Program pojawił się już nawet w Sklepie Windows Phone, ale nie jest jeszcze dostępny do pobrania. Można więc spodziewać się, że wersja ta przechodzi obecnie zamknięte testy. Po ich ukończeniu Flipboard na Windows Phone'a powinien zostać udostępniony wszystkim użytkownikom.

Potwierdza to również odpowiedź przedstawicieli firmy na pytanie serwisu NokiaPowerUser, który poruszył temat nowej aplikacji.

Ekipa Flipboarda o aplikacji na WP::

Pracujemy na wersją Flipboarda dla systemu Windows Phone. Nie mamy jeszcze ustalonej dokładnej daty, ale jest ona w naszej roadmapie i wkrótce powinna być dostępna.

Kwestią dni (góra paru tygodni) powinno być udostępnienie finalnej wersji Flipboarda w sklepie Microsoftu. Żenujący jest nieco fakt, że od zapowiedzi minął już prawie rok. Jak mawiają jednak - lepiej późno niż wcale. Tym bardziej, że widać ciągłą i systematyczną poprawę braków Windows Phone'a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)