Kolejny sukces LG Arena!

Kolejny sukces LG Arena!

Kolejny sukces LG Arena!
Paweł Żmuda
25.08.2009 17:00, aktualizacja: 25.08.2009 19:00

Koncern LG ogłosił dzisiaj dane na temat sprzedaży modelu LG Arena (KM900). Według przedstawionych informacji, na wolnym rynku sprzedano już ponad milion egzemplarzy! Telefon ma szanse stać się kultowym modelem. Dla przypomnienia warto wspomnieć o tym, że dzisiejszy sukces jest tylko potwierdzeniem popularności urządzenia. W przedsprzedaży ogłoszonej zaraz po premierze komórki również sprzedano ponad milion urządzeń.

LG Arena sprzedawany jest w 53 krajach świata. Według oświadczenia koncernu, telefon cieszy się największą popularnością we Francji, Portugalii oraz Rumunii. W drugim kwartale bieżącego roku LG sprzedał już ponad pięć milionów urządzeń. To wzrost o 35% w porównaniu z tym samym okresem w roku 2008. No i gdzie ten kryzys?

"Żyjemy w czasach, gdy telefony komórkowe są nie tylko narzędziem do podtrzymywania kontaktu ze światem, ale również dostarczają sporo rozrywki. Taki właśnie jest LG Arena. Model osiągnął szczyt pod względem funkcjonalności i wygody użytkowania, co w wymierny sposób odzwierciedla osiągnięty sukces", zapewniał dziś Skott Ahn, prezes i dyrektor generalny LG Mobile Communication.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)