Kolejny wyciek potwierdza iPhone'a 6 z dużym ekranem. Właśnie poznaliśmy jego wygląd?

iPhone 6 - koncept Martina Hajeka
iPhone 6 - koncept Martina Hajeka
Źródło zdjęć: © nowhereelse.fr
Miron Nurski

30.04.2014 15:33, aktual.: 30.04.2014 17:33

Jeśli marzy Wam się iPhone z większym ekranem, to mam dla Was dobrą wiadomość. Najnowszy i dość wiarygodny przeciek potwierdza, że 4 cale idą w odstawkę.

Zdjęcia, do których za sprawą swoich sprawdzonych chińskich źródeł dotarł serwis Nowhereelse prezentują ponoć atrapę iPhone'a 6 (znanego również jako iPhone Air). Ta zdradza nam natomiast wygląd samego urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Tego typu atrapy tworzy się po to, by przed premierą konkretnego smartfona lub tabletu zewnętrzni producenci mogli już przygotowywać swoje pokrowce, naklejki, podstawki i inne akcesoria. Tym samym idealnie odzwierciedlają one nie tylko gabaryty niezaprezentowanych jeszcze urządzeń, ale i wielkość i rozmieszczenie poszczególnych elementów takich jak ekran, przyciski fizyczne, głośniki, mikrofony, obiektyw aparatu itp.

Jeśli powyższy model nie został sfałszowany, mamy kolejne potwierdzenie, że iPhone w końcu doczeka się większego wyświetlacza. Co prawda osoby stojące za wyciekiem nie zdradziły konkretnych wymiarów, ale zdjęcia zdają się pokrywać ze wcześniejszymi doniesieniami wskazującymi na wymiary 137 x 66 x 7,1 mm oraz 4,7-calowy wyświetlacz. Widać bowiem, że atrapa jest całkiem spora i smukła.

Po raz kolejny w kontekście przecieków związanych z kolejnym iPhone'em pojawiają się także jego zaokrąglone boki. Wygląda zatem na to, że czterech latach Apple odejdzie od aktualnego wzornictwa, a nadchodzącemu iTelefonowi wizualnie bliżej będzie do iPodów touch oraz iPadów.

Przypomnę jeszcze, że w dniach 2-6 czerwca w San Francisco odbędzie się konferencja WWDC 2014, podczas której światło dzienne powinien ujrzeć system iOS 8. Niewykluczone, że dowiemy się wtedy, w jaki sposób Apple zamierza zagospodarować większy wyświetlacz iPhone'a.

Źródło: Nowhereelse via GSMArena.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)