Kolporter w komórce

Mobilny Kolporter.pl
Mobilny Kolporter.pl
Kira Czarczyńska

27.06.2008 06:00, aktual.: 27.06.2008 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sklep internetowy Kolporter.pl Grupy Kapitałowej Kolporter wprowadził dla swoich klientów darmową usługę mobi - umożliwiającą przeglądanie pełnej oferty sklepu z poziomu telefonu komórkowego lub palmtopa.

Wystarczy wejść poprzez przeglądarkę pod adres mobi.kolporter.pl aby uzyskać dostęp do katalogU ze szczegółowym opisem produktów. Jest on rzecz jasna podzielony na odpowiednie kategorie, a przeglądanie jest szybkie i intuicyjne.

Sklep internetowy aby uzyskać dostęp do katalogU ze szczegółowym opisem produktów. Jest on rzecz jasna podzielony na odpowiednie kategorie, a przeglądanie jest szybkie i intuicyjne.

Zamówienie złożyć możemy telefonicznie po dokonaniu wyboru produktu. Dostępny zaś link "Informacje na e-mail" prześle wiadomości o wybranych produktach na nasz adres e-mail.

Jak zapewnia Robert Sołkiewicz, pełnomocnik Zarządu ds. Strategii i Rozwoju eBiznesu w Kolporter.pl, strony mobi Kolportera dostępne są paktycznie na wszystkich mających dostęp do sieci Internet i obsługujących strony oparte na kodzie XHTML: telefonach komórkowych nowszej generacji (z kolorowym wyświetlaczem), palmtopach (PDA/MDA), a także komputerach stacjonarnych i laptopach w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox, Opera i Opera Mini.

W planach Kolportera jest także sprzedaż elektronicznych wydań gazet, toteż zapewne niedługo doczekamy się rozwiązań mobilnych pozwalających na czytanie prasy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)