Komórkomania patronem gali Mobility Trends 2012

Komórkomania patronem gali Mobility Trends 2012

Gala Mobility Trends 2012
Gala Mobility Trends 2012
Komórkomania.pl
07.01.2013 17:00, aktualizacja: 07.01.2013 18:00

Miło nam poinformować, że Komorkomania.pl będzie partnerem medialnym, kolejnego dużego wydarzenia w polskiej branży mobilnej. Jest nim gala Mobility Trends 2012.

Wydawnictwo MIT MEDIA Group, wydawca magazynu mobilnych technologii Mobility, już po raz trzeci organizuje Galę Mobility Trends 2012. Podczas tej uroczystości wręczane zostają nagrody „Złoty BELL” za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella, szkockiego wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych.

To najbardziej prestiżowe i największe spotkanie tej branży w Polsce. Tegoroczną Galę poprowadzą: Paulina Sykut Jeżyna oraz Maciej Dowbor. Po części oficjalnej swoje największe przeboje zagra zespół Łzy.

W 17 kategoriach – wybierają konsumenci!

Laureatów w siedmiu kategoriach wyłoni jury złożone z redaktorów magazynu „Mobility”, „Mobile Reseller”, „iStyle”, Technikalia TV. W pozostałych 17 kategoriach – zadecydują głosy oddane przez wszystkich, którzy wypełnią ankietę znajdującą się na stronach www.mobilitytrends.pl oraz www.mobility.com.pl.

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)