Komorkomania.pl patronem konferencji Microsoft Technology Summit 2012

Komorkomania.pl patronem konferencji Microsoft Technology Summit 2012

Microsoft Technology Summit 2012
Microsoft Technology Summit 2012
Mateusz Żołyniak
08.09.2012 10:00, aktualizacja: 08.09.2012 12:00

Miło mi poinformować, że Komórkomania będzie patronem medialnym tegorocznej edycji Microsoft Technology Summit, która odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Jest to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce, na której odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Windows 8.

Konferencja Microsoft Technology Summit 2012 (MTS) skierowana jest zwłaszcza do pasjonatów nowych technologii, projektantów baz danych, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Osoby zainteresowane już od 20 sierpnia mogą rejestrować się na MTS 2012, a szczegółowy cennik znajdziecie na końcu wpisu. Od razu mogę również poinformować, że my również wybieramy się na konferencję i zdamy Wam obszerną relację z wydarzenia.

Podczas tegorocznej, siódmej już edycji MTS odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Windows 8. Ponadto zostaną przedstawione inne najnowsze technologie firmy Microsoft oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, deweloperskim i konsumenckim. Podczas licznych sesji oraz warsztatów wybranych i dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku IT, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak:

 • Windows 8,
 • Cloud Computing and Online Services,
 • .NET 4.0 & Visual Studio 2012,
 • Consumer Apps & User Experience,
 • Web Development,
 • Project Management,
 • Security,
 • Identity & Privacy,
 • Virtualization,
 • Windows Client,
 • Windows Server,
 • Management, Operations & Deployment.

Tegorocznymi gośćmi specjalnymi Microsoft Technology Summit są: John Craddock i Paula Januszkiewicz. John Craddcock zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych, zarówno sterowników przemysłowych o wysokiej wydajności, jak i rozproszonych środowisk IT, zapewniających ochronę tożsamości, zabezpieczenia i wysoką dostępność. Paula Januszkiewicz jest specjalistką ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych. Posiada certyfikaty Enterprise Security MVP i MCT oraz Microsoft Security Trusted Advisor.

Patronem technologicznym MTS 2012 jest firma Nokia, a partnerem złotym Veeam Software. Ponadto konferencje wspierają tacy partnerzy jak COMBIDATA, Capgemini oraz Betacom,  a jednym z partnerów medialnych jest nasz serwis.

Poniżej podajemy ceny wejściówek na MTS 2012 (wszystkie ceny zawierają podatek VAT):

 • 799 zł brutto – w przypadku rejestracji do 7 października,
 • 1099 zł brutto – przy rejestracji dokonanej od 8 do 22 października

Specjalnie dla firm, które chciałyby zarejestrować większą liczbę osób, została przygotowana promocja cenowa „4+1”. Przy zakupie 4 wejściówek przez tę samą firmę, po cenie obowiązującej w danym przedziale czasowym (799 zł brutto od 20.08 do 07.10 lub 1099 zł brutto od 08.10 do 22.10), co piąta osoba wchodzi gratis. Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesna rejestracja 5 osób (lub wielokrotności pięciu).

Szczegóły dotyczące MTS 2012 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)