Komórkomania.TV: Reakcje na efekt 3D w telefonie

Komórkomania.TV: Reakcje na efekt 3D w telefonie

Komórkomania.TV - Reakcje na efekt 3D | fot. wł.
Komórkomania.TV - Reakcje na efekt 3D | fot. wł.
Bartosz Dul
06.10.2011 13:36, aktualizacja: 06.10.2011 15:36

Efekt 3D w smartfonach to nowinka technologiczna, którą obecnie w Polsce można zobaczyć jedynie na ekranach HTC EVO 3D oraz LG Swift 3D. Byłem bardzo ciekaw, jak ludzie reagują na efekt 3D w telefonie, dlatego postanowiłem pokazać warszawiakom zdjęcia i wideo wykonane w tej technologii i przy okazji zapytać ich o zdanie na temat trójwymiaru. Zobaczcie reakcje przechodniów, którzy widzieli 3D w telefonie po raz pierwszy w życiu.

Komórkomania.TV - Reakcje na efekt 3D w telefonie

Warszawiakom pokazywałem trójwymiarowe zapowiedzi takich filmów, jak "Avatar" czy ostatnia część "Piratów z Karaibów". Pozwalałem im też zrobić zdjęcie w 3D i przekonać się, jak ono wygląda. Jak mogliście zobaczyć na wideo, większość z nich była zaskoczona takimi możliwościami telefonu. Pytano mnie, jak to działa i ile taki telefon kosztuje.

Efekt 3D w telefonie spodobał się przechodniom, ale mało kto przyznał, że brałby pod uwagę tę technologię, zastanawiając się nad zakupem nowego smartfona. Niemal wszyscy przyznali, że pomimo wrażenia, jakie robi na nich efekt 3D, nie potrzebują go w swoim telefonie.

3D nie jest dla każdego. Technologia ta dopiero się rozwija, choć już teraz budzi zainteresowanie wśród konsumentów. Znam jednak kilka osób, które kupiły lub z pewnością kupią HTC EVO 3D czy LG Swift 3D dla samego efektu 3D. Są to jednak wyjątki od reguły i nie sądzę, by w najbliższym czasie technologia 3D zawojowała rynek smartfonów. Być może w przyszłości stanie się ona standardem? Czas pokaże, czy tak będzie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)