Komórkowy szpieg dla Androida

Strona głównaKomórkowy szpieg dla Androida
10.11.2009 13:56
spy
spy
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Firma Retina-X Studios wypuściła właśnie wersję znanej aplikacji Spy Mobile przeznaczoną dla telefonów opartych o Androida. Dzięki Spy Mobile możemy dyskretnie monitorować lokalizację użytkowników, przychodzące i wychodzące wiadomości SMSowe oraz dane o połączeniach. Cudowne rozwiązanie dla zaborczych rodziców lub szefów, którzy czują, że rachunki za firmowe telefony zdecydowanie przekraczają wszelkie normy.

Aplikacja dostępna jest już dla iPhone'a, Windows Mobile, BlackBerry i Symbiana. Działa w ukryciu i niewtajemniczony użytkownik telefonu nie ma prawa dowiedzieć się o tym, że jest śledzony. Wszelkie działania posiadacza komórki są śledzone i rejestrowane, a następnie dane te są wysyłane do specjalnego serwisu internetowego. Skuteczne, prawda?

Głównym odbiorcą Spy Mobile są oczywiście firmy, ale nic nie stoi przecież na przeszkodzie by sprawdzić z kim zadaje się nastoletnia córka, lub by zebrać dowody małżeńskiej zdrady. Zainteresowani użytkownicy Androidów mogą pobrać Spy Mobile z Android Market. Więcej informacji na temat Android Mobile Spy znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ICQ dla Androida
ICQ dla Androida
Krystian Bezdzietny
Labirynth dla Androida
Labirynth dla Androida
Jan Lenartowski
Doom dla Androida
Doom dla Androida
Jan Lenartowski
Pasjans dla Androida
Pasjans dla Androida
Jan Lenartowski
Komentarze (0)