Komórkowy szpieg dla Androida

spy
spy
Paweł Żmuda

10.11.2009 13:56, aktual.: 10.11.2009 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Retina-X Studios wypuściła właśnie wersję znanej aplikacji Spy Mobile przeznaczoną dla telefonów opartych o Androida. Dzięki Spy Mobile możemy dyskretnie monitorować lokalizację użytkowników, przychodzące i wychodzące wiadomości SMSowe oraz dane o połączeniach. Cudowne rozwiązanie dla zaborczych rodziców lub szefów, którzy czują, że rachunki za firmowe telefony zdecydowanie przekraczają wszelkie normy.

Aplikacja dostępna jest już dla iPhone'a, Windows Mobile, BlackBerry i Symbiana. Działa w ukryciu i niewtajemniczony użytkownik telefonu nie ma prawa dowiedzieć się o tym, że jest śledzony. Wszelkie działania posiadacza komórki są śledzone i rejestrowane, a następnie dane te są wysyłane do specjalnego serwisu internetowego. Skuteczne, prawda?

Głównym odbiorcą Spy Mobile są oczywiście firmy, ale nic nie stoi przecież na przeszkodzie by sprawdzić z kim zadaje się nastoletnia córka, lub by zebrać dowody małżeńskiej zdrady. Zainteresowani użytkownicy Androidów mogą pobrać Spy Mobile z Android Market. Więcej informacji na temat Android Mobile Spy znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)