Komunikator ChatON także przez WWW

Komunikator ChatON także przez WWW

Komunikator ChatON także przez WWW
Krystian Bezdzietny
29.02.2012 12:51, aktualizacja: 29.02.2012 13:51

Pewien czas temu Samsung postanowił uruchomić swoją aplikację ChatON, umożliwiającą ekspresową i wygodną komunikację między jej użytkownikami. Obecnie ChatON dostępny jest w App Store, Markecie oraz Samsung Bada, jednak producent chciał również udostępnić webową wersję swojego komunikatora.

Głównym zamysłem twórców ChatON-u było stworzenie jednej, wielkiej platformy, która łączyłaby użytkowników wszystkich popularniejszych systemów na rynku. Samsung cały czas pracuje nad ChatON-em dla telefonów BlackBerry, a także systemu Windows Phone. Zanim jednak te zostaną wydane, już teraz można skorzystać z przeglądarkowej wersji komunikatora.

Poza tym, że ChatON przez WWW umożliwia wymianę wiadomości z innymi użytkownikami tej platformy, można dzielić się też między sobą plikami multimedialnymi. Minusem przeglądarkowej wersji komunikatora jest to, że aby móc z niego korzystać, wcześniej trzeba zautoryzować swoje konto za pomocą specjalnego kodu, który może zostać wysłany wyłącznie z telefonu używającego komunikatora ChatON.

Trudno ocenić, jak wielu użytkowników skupia ChatON i czy komunikator będzie w stanie konkurować z BlackBerry Messengerem, iMessage'em czy chociażby Google Talkiem. Tak czy inaczej, jeżeli ktoś jest zainteresowany przegladarkową wersją komunikatora, to można do niej uzyskać dostęp za pomocą wskazanego linku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)