Konferencja WWDC 7-11 czerwca 2010r. Zobaczymy nowego iPhone'a?

Konferencja WWDC 7-11 czerwca 2010r. Zobaczymy nowego iPhone'a?
28.04.2010 14:29
Konferencja WWDC 7-11 czerwca 2010r. Zobaczymy nowego iPhone'a?
Krzysztof Basel
Krzysztof Basel

Przed chwilą Apple poinfrowało, że tegoroczna konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) odbędzie się między 7 a 11 czerwca. Co roku na WWDC Apple prezentuje nowe produkty. Wiele wskazuje na to, że tym razem zobaczymy nowego iPhone'a.

Konferencja WWDC  wystartuje już za nieco ponad miesiąc w Moscone Center w San Francisco. Impreza co roku jest organizowana z myślą o deweloprach, którzy mogą się tam zapoznać z wieloma nowościami czy spotkać z przedstawicielami branży. WWDC zawsze jest rozpoczynane przez prezentację prowadzoną przez Steve'a Jobsa. Charyzmatyczny prezes firmy Apple zawsze też przedstawia światu nowe produkty czy oprogramowanie, które chwilę potem trafia na rynek. Rok wcześniej Jobs zaprezentował nową wersję systemu iPhone OS, iPhone’a 3GS, odświeżone wersje MacBooków i MacBooków Pro czy system Mac OS X 10.6 i przeglądarkę Safari 4.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku CEO Apple również wyjdzie na scenę. Tylko tym razem możemy się spodziewać, że w dłoni będzie trzymać iPhone'a 4G (HD?) z dopracowaną wersją iPhone OS 4. Plotki w sieci mówią także o możliwości zaprezentowania zupełnie nowych iPodów czy Maków Pro. Czy Jobs pokaże tego samego albo przynajmniej podobnego iPhone'a, którego podobno przechwycił bloger z Gizmodo? Coraz więcej wskazuje, że akcja Gizmodo jest świetnie ukartowaną akcją reklamową. Pytanie tylko czy Apple brało w niej udział.

Więcej informacji o WWDC 2010 znajdziecie TUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)