Koniec z Samsungami Wave i Galaxy S z ekranami Super AMOLED?

Koniec z Samsungami Wave i Galaxy S z ekranami Super AMOLED?
30.09.2010 16:08
Koniec z Samsungami Wave i Galaxy S z ekranami Super AMOLED?
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Według informacji, do jakich dotarł Eldar Murtazin, jeden z najlepiej poinformowanych ludzi w branży komórkowej, firma Samsung prawdopodobnie wstrzymała produkcję modeli Wave oraz Galaxy S. Powodem problemów produkcyjnych ma być podobno sprzedaż sporej partii wyświetlaczy koncernowi Apple.

Według nieoficjalnych informacji spora część produkcji ekranów Super AMOLED Samsunga ma trafić do Apple'a już w 2011 roku. W wyniku umowy między firmami koreański producent miałby montować w swoich smartfonach ekrany typu Super LCD.

411917045249344422

Niestety, plotki, do jakich dotarł Murtazin, nie zostały jeszcze potwierdzone ani przez Apple'a, ani przez Samsunga. Jak myślicie: o co może chodzić? Czy Apple przeprosił się z Samsungiem i uznał wyższość technologii Super AMOLED nad ekranami Retina montowanymi w iPhonie 4?

Informacje pochodzące z niewiadomego źródła brzmią nieprawdopodobnie również dlatego, że Samsung musiałby poświęcić swoje własne, bardzo dobrze sprzedające się komórki na rzecz konkurenta z Cupertino. Chyba, że Jobs zdecydował się zapłacić za Super AMOLED-y jak za złoto?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)