Kto wygrał smartfon? Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Mój poranek w obiektywie"

Kto wygrał smartfon? Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Mój poranek w obiektywie"

Kto wygrał smartfon? Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Mój poranek w obiektywie"
Redakcja Komórkomanii
19.06.2014 12:39, aktualizacja: 19.06.2014 15:27

Konkurs "Mój poranek w obiektywie" cieszył się sporą popularnością. Wykazaliście się kreatywnością i umiejętnościami, potwierdzając, że nie trzeba mieć drogiej lustrzanki, aby robić fajne zdjęcia.

Wybaczcie, że musieliście poczekać trochę dłużej na rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń i jury nie miało łatwego zadania. Po burzliwych obradach wytypowało trzy fotografie, których autorzy zostaną nagrodzeni smartfonami.

Nagrodzone prace

© Lucoctober
© Lucoctober

Na początku nie mogliśmy uwierzyć, że to zdjęcie zostało wykonane smartfonem. Po weryfikacji okazało się, że rzeczywiście jego autor "Lucoctober" uchwyci muchę w locie smartfonem Sony Xperia SP. Zdjęcie jest interesujące, bardzo wymowne, a obróbka nieprzesadzona. Autor otrzymuje od nas smartfona Sony Xperia Z1.

412080863522980396
© © Kacper Kot

Drugie zdjęcie "Press heart to wake up" pokazuje niezwykłą poranną chwilę. Takich momentów się nie zapomina i dobrze, że autor "Kacper Kot" uchwycił swoim smartfonem uroczego kota z plamką sierści ułożoną w kształt serca. Teraz będzie mógł fotografować swojego zwierzaka nowym smartfonem: LG G2 mini.

412080863523111468
© © weredaydreamers

Na trzecim zdjęciu uchwycono poranny wiejski krajobraz, słońce oraz osobę, która zapewne pracuje pięknym ogrodzie. W nagrodę za uchwycie tego kadru autor "weredaydreamers" otrzymuje smartfona Nokia Lumia 1020.

Dziękujemy za wszystkie prace (możecie je zobaczyć na stronie konkursu) a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Prosimy równocześnie o wysłanie danych adresowych oraz oryginałów nagrodzonych zdjęć na adres: redakcja@komorkomania.pl.

Wszyscy zwycięzcy poprzednich etapów konkursu "Mój poranek w obiektywie" w najbliższych dniach otrzymają od nas akcesoria do telefonów.

Partnerem konkursu i fundatorem nagród jest Euro RTV AGD.

412080863523439148
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)