Konkurs: zostań testerem i wygraj tablet Samsung Galaxy Tab A!

Strona głównaKonkurs: zostań testerem i wygraj tablet Samsung Galaxy Tab A!
06.07.2015 11:20
Konkurs
Konkurs
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Redakcja Komórkomanii
Redakcja Komórkomanii

Ruszamy z kolejnym konkursem zorganizowanym we współpracy z Samsungiem. Jest o co walczyć, bo do zgarnięcia będzie Galaxy Tab A.

Na łamach Komórkomanii mogliście już poczytać wiele naszych testów, ale tym razem postanowiliśmy odwrócić role. Zadanie konkursowe polegać będzie bowiem na zrecenzowaniu tabletu Galaxy Tab A.

Galaxy Tab A
Źródło zdjęć: © Samsung
Galaxy Tab A

Aby przygotować recenzję, będziecie musieli oczywiście dostać tablet w swoje ręce. Jako że Samsung z oczywistych względów nie może wysłać egzemplarzy testowych wszystkim chętnym, konkurs został podzielony na dwa etapy. Pierwszy polega na przygotowaniu krótkiej recenzji urządzenia mobilnego, którego aktualnie używacie.

Żeby była jasność: nie oczekujemy od Was długich i wyczerpujących temat elaboratów. Chcemy przede wszystkim ocenić pióro, dbałość o język oraz pomysłowość i ogólną jakość przygotowanego materiału, więc ten może mieć dosłownie 1500-2000 znaków. Nie nakładamy zresztą większych wytycznych co do formy, bo równie dobrze może to być wideo lub galeria z opisami. Ważne, by materiał zawierał to, co w recenzji najważniejsze - subiektywną opinię autora na temat sprzętu.

Z nadesłanych przez Was recenzji wybierzemy 10 najciekawszych. Ich autorzy otrzymają modele Galaxy Tab A (Wi-Fi), na przetestowanie których będą mieli ponad tydzień. Recenzje całej dziesiątki publikować będziemy na łamach Komórkomanii, a autorzy dwóch najciekawszych dostaną tablety na własność.

Galaxy Tab A
Źródło zdjęć: © Samsung
Galaxy Tab A

W ramach ściągawki wypunktowałem kilka cech Galaxy Taba A, które mogą Was zainspirować do przygotowania nietypowego testu.

  • 9,7- calowy ekran o sprzyjających przeglądaniu stron internetowych, graniu i czytaniu proporcjach 4:3;
  • dołączona do tabletu prenumerata wirtualnych wydań popularnych magazynów (Glamour, Focus, National Geographic, Elle oraz Chip);
  • smukła (7,5 mm) i lekka (450 gramów) obudowa;
  • zaawansowany tryb kontroli rodzicielskiej.

Swoje recenzje wysyłajcie na konkurs@komorkomania.pl. Czekamy na nie do 16 lipca włącznie. Drugi etap odbędzie się natomiast w dniach 22-31 lipca.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Powodzenia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)